Zadaszenia basenowe

Zadaszenia basenowe to luksusowy wygląd domu

Zaletą posiadania wysuwanej kopuły nad basenem jest to, że doda niesamowitego efektu wow do Twojego domu. Gdy tylko pokażesz komuś, że masz kryty basen, możesz spodziewać się, że będzie pod wrażeniem i trochę zazdrości. Kiedy następnie naciśniesz przycisk, aby schować dach i wpuścić słońce, przekonasz się, że szczęki naprawdę opadają. To sprawia, że Twój basen jest idealną wizytówką, a także świetnym sposobem na dodanie wartości do Twojej nieruchomości i zagwarantowanie, że Twój dom szybko się sprzeda, gdy się przeprowadzisz.

Wydłużony czas pływania

Oczywiste! Ale prawdziwa korzyść płynąca z całorocznego pływania wynika z poprawy samopoczucia. Wszyscy wiemy, że pływanie to jedno z najlepszych ćwiczeń dla zdrowia, a możliwość pływania we własnym domu przez cały rok to po prostu najlepsze uczucie na świecie! Twój basen będzie chroniony przed żywiołami, co z kolei oznacza mniej konserwacji iz pewnością mniej czyszczenia. Odwiedź: https://vivapool.pl/zadaszenia-basenowe/.

To mniejsze parowanie niezbędnych chemikaliów, co jest dobre dla środowiska i na pewno nie będziesz musiał usuwać puli sezonowych śmieci, takich jak liście i owady. Ogrodzenie basenu zapewni Ci wygodniejszą przestrzeń do korzystania przez cały rok. Temperatura basenu będzie stale przyjemna i zachęcająca, co zachęci Cię do częstszego korzystania z niego. Wyobraź sobie, że budzisz się każdego ranka i robisz kilka długości na początku dnia w swoim pięknym, wygodnym basenie o umiarkowanej temperaturze? Brzmi bosko, prawda? Cóż, zadaszenie basenowe może to umożliwić!

Zwiększone bezpieczeństwo

Od 2006 r. większość niezamkniętych basenów naziemnych w Europie musi być otoczona płotem ochronnym lub zamknięta. Ogrodząc basen, możesz zapewnić bezpieczeństwo swoim zwierzętom domowym i dzieciom, zamykając drzwi, jeśli nie chcesz, aby były same przy basenie. To musi być duży plus w stawkach „spokoju umysłu”. Niektóre zadaszenia basenowe bardziej przypominają rozbudowę domu! Płynnie wtapiają się w architekturę Twojego domu i zwiększają bardzo poszukiwany „ślad” w Twojej przestrzeni życiowej.

Nastąpił ogromny postęp w mechanice zadaszenia basenów, a niektóre mają mechanizmy teleskopowe, które pozwalają schować dach, gdy jest dobra pogoda, i zamknąć go, gdy jest ponuro. Nie żeby stanowiło to duży problem, jednak biorąc pod uwagę globalne ocieplenie, warto zauważyć, że zadaszenia basenów zapobiegają przenikaniu promieni UV przez ściany, zapewniając w ten sposób ochronę Tobie i Twojej rodzinie.