Profesjonalne usuwanie pluskiew

Usuwanie pluskiew Warszawa – spróbuj zapobiegać inwazjom

Obudowy materacy to specjalne nieprzepuszczalne pokrowce, które zapobiegają przedostawaniu się pluskiew do materaca, a także ucieczce istniejących pluskiew. Pokrowce te muszą obejmować zarówno materac, jak i wszystkie sprężyny skrzynkowe. Można również zakupić poszewki na poduszki. Wszystkie osłony muszą mieć osłonę zamka błyskawicznego, która jest szczelnie zamknięta, aby zapewnić, że pluskwy nie będą mogły wejść ani wyjść. Pokrowce na materace i poduszki można kupić online.

Sprzątaj mieszkanie na bieżąco

Chociaż możesz leczyć pościel i inne obszary domu środkami owadobójczymi, są pewne przedmioty, których nie możesz leczyć. Obejmuje to nieużywany bałagan, taki jak:

  • gazety
  • czasopisma
  • niechciana poczta

Jeśli nie używasz już przedmiotu, umieść go w zamkniętej torbie i wyrzuć. Ubrania i inne materiały nadające się do prania należy również umieszczać w szczelnie zamkniętych workach do prania. Wielu specjalistów od zwalczania szkodników zasugeruje rozpuszczalne torby na pranie, które uszczelniają. Następnie wkładasz zapakowane pranie do pralki, a gorąca woda rozpuszcza worek. Rozpuszczalne torby na pranie można znaleźć w Internecie. Nie zabieraj przedmiotów z jednego pokoju, w którym wiesz, że są pluskwy, do innego pokoju. Po prostu zanieś je prosto do kosza.

Powody inwazji

Pluskwy kochają ludzi i gromadzą się tam, gdzie mieszka wielu ludzi. Żywią się naszą krwią, przebijając naszą skórę małymi aparatami gębowymi przypominającymi piły. Znieczulają również obszar śliną pełną środków znieczulających i przeciwzakrzepowych, aby zmniejszyć ból podczas wysysania krwi. Pluskwy również przeżywają. Mogą żyć nawet rok bez jedzenia i są profesjonalistami w wskakiwaniu do rzeczy innych ludzi i trzymaniu się ich przez całe życie, dopóki nie znajdą ładnych, ciepłych łóżek, ubrań lub mebli do życia i rozmnażania się. Dlatego zwykle kojarzymy je z łóżkami hotelowymi: są znacznie bardziej powszechne w miejscach, do których wiele osób często przychodzi i wyjeżdża ze swoimi rzeczami. Najczęstsze miejsca przebywania pluskiew to:

  • hotele, hostele i motele
  • mieszkanie
  • akademiki
  • schrony
  • statki wycieczkowe
  • transport publiczny, taki jak autobusy, pociągi, taksówki i pojazdy do wspólnych przejazdów
  • kempingi na świeżym powietrzu

Tak wielu ludzi boi się pluskiew, że nawet wzmianka o nich przyprawia większość ludzi o zły przypadek heebie-jeebies. Jest ku temu dobry powód: posiadanie domu lub pokoju hotelowego zaatakowanego przez pluskwy nie jest zabawne. Pozbycie się inwazji może być dużym kłopotem. Ale problem z pluskwami nie jest niemożliwy do rozwiązania. Omówimy, w jaki sposób mogą dostać się do twoich rzeczy i domu, jak rozpoznać, kiedy masz problem z pluskwami i co powinieneś zrobić po zdiagnozowaniu problemów z pluskwami. A co najważniejsze, powiemy Ci, kiedy możesz rozwiązać problem samodzielnie, a kiedy trzeba wezwać profesjonalistów.