Rf mikroigłowa uderzenia

Maszyna mikroigłowa RF to innowacyjne urządzenie, które pomaga w regeneracji po ostrym urazie mięśni, poprzez stymulację procesu regeneracji. 

Wpływ użycia mikroigieł RF na funkcje mięśni człowieka i wydolność fizyczną 

Badanie to miało na celu zbadanie wpływu mikroigieł RF na funkcje mięśni i wydolność fizyczną człowieka. Celem tych badań było ustalenie, czy mikroigły RF mogą poprawić wydolność funkcjonalną mięśni człowieka, a tym samym zmniejszyć ryzyko chorób układu oddechowego. W tym badaniu skupiliśmy się na skutkach zastosowania mikroigły RF (przenoszonej w znieczuleniu miejscowym) na ludzką siłę woli i wytrzymałość. Rf mikroigłowa urządzenie może być używane we współpracy z dowolnym pracownikiem służby zdrowia w celu wspomagania rekonwalescencji po zabiegach chirurgii plastycznej i innych interwencjach chirurgicznych obejmujących złożoną mikrochirurgię lub przeszczep skóry. 

Jak używać mikroigły RF w celu lepszego powrotu do zdrowia po ostrym urazie mięśni

Pomaga w zmniejszaniu stanu zapalnego i obrzęku mięśni. poprzez uszkodzenie otaczającej tkanki skóry, czemu sprzyja zastosowanie prądu elektrycznego. Użytkownik ma do dyspozycji różne tryby, w tym tryb pulsujący i migający. Jego skuteczność i skuteczność zostały udowodnione w szeroko zakrojonych badaniach naukowych przeprowadzonych w różnych szpitalach i klinikach w Indiach. Najlepszą częścią tego produktu jest to, że niepotrzebnie niepokoić środowiska, aby go używać. 

Terapia mikrojądrowa RF może zaoferować nową opcję leczenia przewlekłego czerniaka

Faktem jest, że czerniak jest jedną z najbardziej śmiercionośnych form raka skóry. Każdego roku na całym świecie diagnozuje się tę chorobę u ponad 1 miliona osób, która zabija prawie 50% wszystkich pacjentów. Jednak nie ma specyficznych metod leczenia czerniaka. Aby wyleczyć chorobę, pacjent musi przejść operację lub chemioterapię, która może być bardzo kosztowna i czasochłonna. Istnieje jednak nowa opcja leczenia zwana terapią mikrojądrową RF (RFM), która może stanowić inną opcję dla tych pacjentów. Terapia częstotliwościami radiowymi (RFT) to nowa nieinwazyjna metoda leczenia nowotworów skóry, węzłów chłonnych i tkanek miękkich. Leczenie polega na wytwarzaniu niewielkich ilości wysokoenergetycznego promieniowania elektromagnetycznego (fal radiowych) na docelowym obszarze, które uszkadza specyficzne DNA komórek nowotworowych i powoduje ich śmierć. Cel RFM jest umieszczany w obszarach o wyższym poziomie komórek czerniaka za pomocą podobnej do różdżki maszyny zwanej urządzeniem mikroigłowym.