Profesjonalne usuwanie pluskiew

Profesjonalne usuwanie pluskiew – Warszawa 

Pluskwy to „autostopowicze”, których wiele osób może przypadkowo złapać podczas podróży. Mogą dostać się na twoje ubranie podczas pobytu w hotelu lub w domu innej osoby, a ty przynosisz je do domu. Możesz też przypadkowo sprowadzić pluskwy do domu, kupując używane meble. Pluskwy mogą przetrwać do 1 roku bez karmienia. Ważne jest, aby sprawdzać swoje przedmioty, nawet jeśli były przechowywane przez jakiś czas.

Co zrobić, jeśli zobaczysz pluskwy

Leczenie pluskiew zwykle obejmuje kompleksowe podejście, w ramach którego nie tylko usuwa się pościel, ale także usuwa się bałagan i inne przedmioty, w których mogą znajdować się pluskwy i ich jaja. Czasami, jeśli inwazja jest poważna, może być konieczne wezwanie profesjonalisty. Oto kilka zalecanych podejść do usuwania tych niepożądanych stworzeń. Zapytaj eksperta: https://www.foxzwalczanieszkodnikow.pl/oferta/dezynsekcja/pluskwa.

  • Ciepło

Pluskwy zazwyczaj nie są w stanie przetrwać temperatur powyżej 114°F (45°C) do 115°F (46°C). Specjaliści od zwalczania szkodników mogą używać specjalnych urządzeń do czyszczenia parą, które dostarczają parę w sposób ciągły i w taki sposób, aby nie przenosić pluskiew i ich jaj w inne miejsca. Specjaliści od zwalczania szkodników mogą również używać specjalnych grzejników umieszczonych w pomieszczeniu, które podgrzewają je do wysokich temperatur, aby zabić robaki. Należy jednak zachować szczególną ostrożność w przypadku przedmiotów w pokoju, aby upewnić się, że nie stopią się ani nie uszkodzą z powodu wysokiej temperatury. Podczas gdy czyszczenie parą może skutecznie wyeliminować pluskwy, nadal musisz posprzątać inne zagracone obszary, w których znajdują się pluskwy. To nie jest metoda jednorazowa.

  • Ziemia okrzemkowa

Ziemia okrzemkowa to pył, który można nakładać na takie obszary, jak ramy łóżek, dywany, a nawet pościel dla zwierząt. Kurz przykleja się do pluskiew i zasadniczo wysusza je od wewnątrz, zabijając je. Istnieją różne rodzaje ziemi okrzemkowej. Te, które działają na pluskwy, obejmują dodatek do żywności dla zwierząt i środek owadobójczy. Nie używaj ziemi okrzemkowej, która znajduje się w filtrach basenowych. Ten typ stwarza zagrożenie inhalacyjne w domu.

  • Insektycydy

Insektycydy, takie jak te, które zawierają pyretroidy, są dość skuteczne w zabijaniu pluskiew. Wynika to z faktu, że zwykle można je nakładać na pęknięcia i szczeliny, ale nie bezpośrednio na wszystkie obszary, w których występują pluskwy. Uważnie przeczytaj etykiety insektycydów przed zastosowaniem i używaj tylko zgodnie z zaleceniami. Czasami możesz potrzebować specjalisty od szkodników, który ma specjalny sprzęt do aplikacji.