Lumion cena

Poradzi sobie z ogromnymi wizualizacjami – Lumion cena

Lumion to najlepsze oprogramowanie do renderowania, na którym możesz polegać, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie renderowania, czy kompletnym nowicjuszem. Jest to łatwe w użyciu oprogramowanie do renderowania, które jest po prostu idealne do tworzenia oszałamiających i oszałamiających renderów 3D i wizualizacji architektonicznych.

Oferuje wiele narzędzi do wizualizacji

  • Animowane etapy – wykorzystaj moc animacji, aby wyświetlić proces tworzenia projektu.
  • Ogień wolumetryczny – wolumetryczne obiekty ognia pozwalają dodać wrażenie ciepła i przytulności do renderowanych wnętrz i na zewnątrz.
  • Smugi deszczu – dodaj przyciągający uwagę szczegół kropli deszczu, które kojąco spływają i ślizgają się po szklanych powierzchniach.
  • Pełna biblioteka treści – wybieraj spośród ponad 1250 materiałów i 6000 modeli w bibliotece zawartości.
  • Style – 9 różnych stylów pozwala na natychmiastową równowagę między realizmem, głębią i światłem.
  • Szczegółowa przyroda – rozszerz swoją wizualizację architektoniczną poza konstrukcję dzięki pełnym ulepszeniom renderowania z niezwykle bogatymi w szczegóły modelami natury.
  • Mapowanie przemieszczeń – użyj wbudowanych lub niestandardowych map przemieszczeń, aby wyświetlić szczegółowe informacje na różnych powierzchniach.
  • Dopasowywanie zdjęć – dodaj kontekst miejski do swoich modeli 3D, umieszczając je w regionach miejskich.

Nauka Lumion jest łatwa

Lumion oferuje niezwykle przyjazną dla użytkownika krzywą uczenia się. Chociaż prawdą jest, że jest przeznaczony dla architektów, nauka Lumiona jest bardzo łatwa. Oprogramowanie zostało zaprojektowane tak, aby było bezstresowe, w pełni przejrzyste, łatwe i przyjazne dla użytkownika. Nawet jeśli nie masz wcześniejszej wiedzy na temat renderowania, oprogramowanie zawiera wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do nadania odpowiedniego kontekstu projektom. Po prostu utwórz model 3D, a następnie skorzystaj z obszernej biblioteki zawartości, aby dodać materiały w celu dalszego uzupełnienia projektu.

Oprogramowanie ma wspierać Twoją kreatywność i umożliwiać wyrażanie własnego, unikalnego stylu renderowania poprzez wspieranie komunikacji ze współpracownikami i klientami. Ponieważ głównym celem tego oprogramowania jest pomoc w tworzeniu płynniejszych przepływów pracy, będziesz w stanie szybko wykorzystać jego pełny potencjał. Lumion sprawia, że renderowanie jest integralną częścią procesu projektowania, co pomaga w pełni wykorzystać możliwości rzemiosła. Nic dziwnego, że Lumion jest przez wielu uważany za najlepsze oprogramowanie do renderowania, dzięki niezwykle prostej nauce.