Linia do pelletu paszowego dla ryb

Zakład produkujący granulki paszowe został zaprojektowany w celu zaspokojenia wysokiego zapotrzebowania na produkcję granulatu paszowego dla ryb. Dzięki kompletnej linii do pelletu, zobacz tutaj https://technomaszbud.pl/linie-do-produkcji-pellet-pasz-tworzyw-sztucznych, paszę dla ryb można użyć różnych materiałów do produkcji granul paszowych dla ryb, krewetek, kraba itp. Granulki mogą mieć różne kształty. Możemy dostosować różne pojemności dla hodowców i producentów pasz dla ryb.

Zalety i zastosowania linii do pelletu dla ryb

1. Łatwy w instalacji i obsłudze.

2. Pojemność zależy od wymagań.

3. Średnica granulek może wynosić od 0,9 mm do 12 mm.

4. Dostępne są zarówno pelety pływające, jak i tonące, określone wzorem.

5. Zakład produkcji karmy dla ryb może być również wykorzystywany jako linia do produkcji karmy dla zwierząt domowych do produkcji karmy dla kotów, psów itp.

Procedury przetwarzania granulatu pasz rybnych

Procesy w zakładzie produkcji pasz rybnych obejmują głównie rozdrabnianie materiału, mieszanie materiałów, wytłaczanie granulatu, suszenie granulatu i pakowanie granulatu.

Ogólny proces wytwarzania pelletu

Rozdrabnianie pasz. Kruszenie materiału może poprawić stabilność wody i strawność granul paszowych. Młyn młotkowy z zasilaniem diesla i elektryczny młyn młotkowy z napędem elektrycznym może zaspokoić Twoje potrzeby dotyczące linii do pelletu paszowego dla małych ryb. Możemy również dostarczyć maszyny kruszące do linii do pelletu paszowego dla dużych ryb.

Mieszanie paszy Mieszanie jest głównym procesem zapewniającym jakość i poprawiającym działanie paszy. Poziomy mieszalnik wstęgowy miesza składniki paszowe dla ryb, które trzeba wymieszać równomiernie. Duży współczynnik obciążenia, mała powierzchnia podłogi, mikser jest szeroko stosowany w zakładach paszowych.

Wytłaczanie pokarmu dla ryb. Wytłaczarka do karmy na sucho i wytłaczarka do karmy na mokro do granulowania. Wytłaczarka na mokro ma kondycjoner i potrzebuje kocioł parowy, a wytłaczarka do karmy na sycho nie potrzebuje. Pierwsza z nich jest odpowiednia dla dużych pelletów z paszami dla ryb, a druga z nich jest lepsza dla użytkowników małych i średnich peletek lub do produkcji peletów z paszy dla ryb.

Suszenie granulatu paszowego dla ryb. Wielowarstwowa suszarka granulowana taśmowa do suszenia pelletu wychodzącego z linii do pelletu paszowego ryb. Granulki rozkładają się równomiernie na przenośniku taśmowym z siatki drucianej i są transportowane w suszarce. Gorące powietrze przepływa przez granulki i odprowadza wilgoć.