Jaką ofertę posiada citi handlowy

Citi Handlowy oferuje szeroki zakres usług bankowych dla klientów detalicznych i instytucjonalnych. Wśród produktów i usług, które można uzyskać w Citi Handlowy, są konta osobiste i firmowe, karty kredytowe, pożyczki, kredyty hipoteczne, inwestycje, ubezpieczenia i usługi świadczone przez Citigold. 

Indywidualne usługi w citi handlowy 

Citi Handlowy oferuje również indywidualne usługi doradztwa finansowego, które mogą pomóc klientom w dokonywaniu świadomych wyborów dotyczących ich finansów. W ramach tych usług doradcy Citi Handlowy pomogą klientom w identyfikowaniu ich celów finansowych, analizowaniu ich sytuacji finansowej, a także doradzaniu w zakresie inwestycji, kredytów i ubezpieczeń. Citi Handlowy może być dobrym wyborem dla osób, które poszukują solidnego banku, który oferuje szeroki zakres usług. Bank jest częścią międzynarodowego koncernu bankowego Citigroup, który ma siedzibę w Nowym Jorku. Citi Handlowy ma ponad 2 000 oddziałów w Polsce. Citi Handlowy oferuje rachunki osobiste, kredyty, pożyczki, karty kredytowe, ubezpieczenia, inwestycje, produkty strukturyzowane oraz obsługę eksportu i importu. 

Na co przeznaczyć pożyczkę z citi handlowy 

Kredyt można przeznaczyć na zakupy, wakacje, remont. Kredytobiorca może wybrać jeden z trzech wariantów kredytowania: raty stałe, raty malejące lub kredyt odnawialny. Rata stała: kredytobiorca płaci stałą ratę przez cały okres kredytowania. Raty malejące: kredytobiorca spłaca raty malejące w czasie trwania kredytu. Wysokość raty maleje wraz z postępem spłaty kredytu. Kredyt odnawialny: kredytobiorca ma możliwość korzystania z kredytu przez cały okres kredytowania. Kredytobiorca może wykorzystywać kredyt w dowolnym momencie i w dowolnej wysokości, a także spłacać go w dowolnym momencie. Citi Handlowy oferuje wiele produktów i usług, w tym konta osobiste, karty kredytowe, kredyty, lokaty, inwestycje i ubezpieczenia. Klienci mogą także skorzystać z usług bankowości mobilnej i internetowej. 

Programy lojalnościowe w city handlowy

Citi Handlowy oferuje również szereg programów lojalnościowych, w tym Citi World Privileges i Citi Prestige. Programy te dają dostęp do wielu zniżek i ofert specjalnych na całym świecie. Klienci mogą także skorzystać z usług doradczych i inwestycyjnych, takich jak doradztwo finansowe, inwestycje i ubezpieczenia. Citi Handlowy oferuje również wiele innych usług, w tym bankowość online i mobilnie, dostęp do konta przez telefon, a także usługi finansowe dla firm. Posiada ofertę kredytową na dowolny cel. Kredyt można przeznaczyć na zakupy, wakacje, remont. Citi Handlowy oferuje kredyt konsumpcyjny w ramach programu „Kredyt na dowolny cel”.