Odkurzacz basenowy

Jak pozbyć się liści z wody? Odkurzacz basenowy 

Czy obecnie masz basen lub planujesz wkrótce go mieć? Jeśli tak, jedną z najlepszych inwestycji, jakie możesz zrobić, jest zakup wysokiej jakości odkurzacza basenowego. Jeśli jesteś doświadczonym właścicielem basenu, prawdopodobnie wiesz, jak męczące jest czyszczenie basenu za każdym razem, gdy chcesz z niego korzystać. Kiedy nie używasz go lub nie czyścisz przez jakiś czas, może szybko skręcić na południe i wymagać dodatkowego wysiłku i pieniędzy, aby oczyścić i przywrócić równowagę wody.

Zalety automatycznych odkurzaczy basenowych

Automatyczne urządzenia do czyszczenia basenów, takie jak seria Dolphin, oferują właścicielom basenów liczne i niezrównane korzyści. Są w stanie przeskanować cały basen, aby upewnić się, że czyści od góry do dołu. Koniec z koniecznością zbierania liści, gałązek, robaków lub innych zanieczyszczeń z basenu. Dzięki odkurzaczom basenowym praca jest już wykonana za Ciebie! Nie będziesz już musiał odkładać pływania, relaksu lub zabawy, kiedy tylko zechcesz. Ponieważ te urządzenia usuwają większość brudu, kurzu i zanieczyszczeń z basenu, oznacza to, że system filtracji nie będzie musiał pracować tak ciężko. Oznacza to dłuższą żywotność i mniej napraw. Odwiedź: https://sklep.vivapool.pl/pl/c/Odkurzacze/18.

  • Czyści liście i inne zanieczyszczenia w basenie, dzięki czemu nie musisz tego robić
  • Skanuje i czyści cały basen od góry do dołu
  • Wspina się po ścianach, aby usunąć glony i uporczywe plamy brudu
  • Zmniejsza obciążenie systemu filtracji
  • Niektóre modele są wyposażone w cotygodniowe timery i aplikacje na smartfony zapewniające najwyższą kontrolę
  • Może poruszać się po basenie o dowolnym rozmiarze i kształcie

Czy powinienem zainwestować w automatyczny odkurzacz basenowy?

Chociaż tylko Ty możesz zdecydować, czy powinieneś zainwestować w automatyczny odkurzacz basenowy, uważamy, że korzyści naprawdę przewyższają wszelkie koszty. Może pomóc chronić basen, wydłużyć jego żywotność i długowieczność oraz znacznie ułatwić życie właściciela basenu. Ponadto, jeśli zainwestujesz w urządzenie do czyszczenia basenów Dolphin, otrzymasz również jedną z najlepszych gwarancji w branży.

Ważną gwarancją, jaką wiele firm daje swoim klientom, jest łatwy w utrzymaniu basen wykonany na zamówienie. Posiadanie basenu o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych oznacza, że pielęgnacja basenu zajmuje tylko około 15 minut. Niezbędnym akcesorium, którego potrzebujesz do swojego basenu, jest automatyczny odkurzacz do basenu. W przeszłości właściciel basenu musiał stworzyć cały system czyszczenia basenu tylko po to, aby odkurzyć swój basen, upewniając się, że wchłonie on wszelkie liście i zanieczyszczenia z dna basenu.